Get Adobe Flash player
tekst alternatywnytekst alternatywnytekst alternatywny

AKTUALNOŚCI

 

Tall Ship Races 2011 wystartowały!
2011-07-20 15:29:23

Endorfina w niedziele, 3 lipca, wystartowała w regatach The Tall Ship Races, jak zawsze w klasie D (jachty ze spinakerem). Trasa pierwszego wyścigu wiedzie z irlandzkiego Waterfordu do szkockiego Greenocku. Jednostki podają swoje pozycje dwa razy dziennie. Dlatego też, poczynania naszych dzielnych załóg można śledzić na stronie STI: [Link] Choć impreza dopiero się zaczęła Endorfina już zdobyła pierwszą nagrodę: za najlepszą załogę na paradzie załóg! [Link]

Trzymamy kciuki za wszystkie polskie jednostki i czekamy na relacje z rejsów! 

Z pokładu Endorfiny

 2011-07-15 12:33:56

Czwartego czerwca załoga Endorfiny zawitała na przystań Mariny Camping w Szczecinie. Nad rejsem krążyły czarne chmury -jacht dzień wcześniej mechanik przywrócił do życia wymieniając pompę wtryskową. Zajęliśmy się zakupami i wzajemnym poznaniem, i następnego dnia po oficjalnym pożegnaniu z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta Szczecin, znajomych żeglarzy i gospodarzy Mariny ruszyliśmy w rejs. Po drodze sztauowanie z kilkugodzinną przerwą w Trzebieży i wyjście przez Świnoujście w Morze. Czytaj dalej.

 


 

Podium w TTSR2010
2010-08-14 07:59:46

Zgodnie z potwierdzonymi informacjami Endorfina zajęła pierwsze miejsce w swojej klasie w ostatnim już etapie tegorocznej edycji TTSR. Wynik ten wraz z czwartą pozycja z pierwszego etapu regatowego uplasował naszą jednostkę na pierwszym miejscu w klasie D klasyfikacji generalnej!!!

 


 

Sukces Endorfiny !
2010-08-07 19:33:44

S/y Endorfina zajęła pierwsze miejsce w klasie D w ostatnim etapie The Tall Ship Races 2010 ! Gratujemy !

 


 

Wyniki konkursu plastycznego
2010-05-16 21:16:32

   W niedzielę, 9 maja 2010 roku, na Wałach Chrobrego podczas Pikniku nad Odrą ogłosiliśmy wyniki konkursu plastycznego pt. „Mieszkam i żegluję w Szczecinie", a także wręczyliśmy nagrody zwycięzcom. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa wyróżnionych prac. „Endorfina" zadebiutowała w roli obleganej galerii sztuki. 
 Młodzież otrzymała krawaty żeglarskie, dyplomy oraz zaproszenia do udziału w mini-rejsie pt. „Odkrywamy wodny Szczecin"
 na morskich jachtach. Następnie będą uczestniczyć wraz z rodziną w Warsztatach Początkujących Żeglarzy, które odbędą się 5 czerwca 2010 roku, w Marinie Camping na ul. Przestrzennej 23.

 Osoby, które nieodebrany nagród otrzymają je drogą pocztową na adres szkoły. Uprzejmie prosimy wszystkich zaproszonych, o potwierdzenie uczestnictwa zarówno w rejsie jak i w warsztatach poprzez email na adres: biuro@jamsen.szczecin.pl lub telefonicznie na numer 91‑418‑27‑59